منو بستن

تقدیر وزارت تعاون کار از گلدیس

به مناسب روز جهانی کارگر مراسمی با مشارکت وزارت تعاوت کار و رفاه اجتماعی و استانداری یزد برگذار شد که در این مراسم مشکلات مربوط به کار و کارگری مطرح و با حضور مسئولین مربوطه، از کمیته های حفاظت فنی و بهداشتی کار برتر صنایع استان تقدیر شد. در این راستا 3 کمیته حقاظت فنی برتر از صنایع مختلف در استان انتخاب شدند که در زمینه تولید کاشی و سرامیک، گلدیس کاشی به عنوان کمیته حفاظت فنی برتر انتخاب گردید.

تقدیر معاونت رفاه از گلدیس

فرایند انتخاب بدین صورت بود که طبق اعلامیه اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی، صنایع نسبت به بارگذاری اطلاعات خود در سامانه اقدام کردند. سپس کمیته داوری تشکیل شده و بر اساس اطلاعات ارائه شده از بین کلیه صنایع استان، برنامه ها و اهداف صنایعی که اقدامات ارزنده تر، نیروی متخصص و مسئول ایمنی مرتبط داشتند، در کمیته حفاظت فنی بررسی و ملاک قرار گرفت و در نهایت بر اساس گزارش هایی که این واحد ارائه داد، واحد برتر انتخاب گردید.

در این مراسم اهدا لوح و تندیس از طرف استاندار محترم استان یزد صورت گرفت که به نیابت از ایشان معاون سیاسی امنیتی استان جناب آقای دکتر عزیزی، در حضورمدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و سایر مسولات مربوطه  آن را به منتخبین اهدا کردند.