منو بستن

تقدیر وزارت تعاون کار از گلدیس

 روز جهانی کارگر

به مناسب روز جهانی کارگر مراسمی با مشارکت وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و استانداری یزد برگذار شد که در این مراسم مشکلات مربوط به کار و کارگری مطرح و با حضور مسئولین مربوطه، از کمیته های حفاظت فنی و بهداشتی کار برتر صنایع استان تقدیر شد.  در این راستا 3 کمیته حقاظت فنی برتر از صنایع مختلف در استان انتخاب شدند که در زمینه تولید کاشی و سرامیک، گلدیس کاشی به عنوان کمیته حفاظت فنی برتر انتخاب گردید.

 

تقدیر معاونت رفاه از گلدیس

 

در مراسم روز جهانی کارگر، فرایند انتخاب بدین صورت بود که طبق اعلامیه اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی، صنایع نسبت به بارگذاری اطلاعات خود در سامانه اقدام کردند. سپس کمیته داوری تشکیل شده و بر اساس اطلاعات ارائه شده از بین کلیه صنایع استان، برنامه ها و اهداف صنایعی که اقدامات ارزنده تر، نیروی متخصص و مسئول ایمنی مرتبط داشتند، در کمیته حفاظت فنی بررسی و ملاک قرار گرفت و در نهایت بر اساس گزارش‌هایی که این واحد ارائه داد، واحد برتر انتخاب گردید.

در این مراسم اهدا لوح و تندیس از طرف استاندار محترم استان یزد صورت گرفت که به نیابت از ایشان معاون سیاسی امنیتی استان جناب آقای دکتر عزیزی، در حضور مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و سایر مسولات مربوطه  آن را به منتخبین اهدا کردند.