گلدیس و آینده صنعت کاشی و سرامیک

گلدیس و آینده صنعت کاشی و سرامیک

امروزه استفاده از کاشی‌های سرامیکی به جز‌ء جدایی‌ناپذیر ساخت‌وساز و صنعت املاک و مستغلات تبدیل شده است، زیرا کاشی‌های سرامیکی به عنوان نماد وضعیت و شیوه زندگی در نظر گرفته می‌شوند.

کاشی‌های سرامیکی که در گذشته معمولا در حومه‌ها، رستوران‌ها، دفاتر، مراکز و استراحتگاه‌ها به عنوان دیوارهای حمام، کف آشپزخانه و مناطق دیگر استفاده می‌شدند، اکنون در فضاهای دکوراتیو و تزیینی جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده‌اند.

جایگزینی کاشی‌های سرامیکی به جای رنگ، سنگ مرمر، اسلب فلزی و دیگر محصولات تزئینـی خانه در بازسازی ساختمان‌های مسکونی، تجاری و کاربری‌های جدید مانند استفاده در نما، موارد کلیدی‌ای هستند که در آینده در صنعت کاشی و سرامیک مورد توجه بسیار قرار خواهند گرفت. انتظار می‌رود که رشد بازسازی‌ها در بازار افزایش یابد و کاشی‌های سرامیکی به جایگزین مناسبی برای سنگ و دیگر مواد ساخت‌وساز تبدیل شود.

مشاوره در انتخاب

پرسنل مجرب فروش و مارکتینگ گلدیس کاشی در جریان پروسه خرید مشتریان همواره کنار آنها قرار می‌گیرند و بهترین مشاوره و راهنمایی را با توجه به نوع استفاده‌ محصول در اختیار خریداران قرار می‌دهند. همچنین با آموزش مسئولان فروشگاه‌های انحصاری گلدیس کاشی در تمام نقاط کشور، این مشاوره در سطح کلان در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرد.

نظارت بر اجرا

یکی از خدمات مجموعه گلدیس کاشی نظارت بر اجرای پروژه‌هاست که توسط تیم مهندسی و طراحی مجموعه انجام می‌شود. این نوع خدمت تنها برای پروژه‌های بزرگ قابل استفاده است که اغلب، مشتریان ویژه گلدیس کاشی محسوب می‌شوند.

گارانتی 5 ساله

مجموعه گلدیس کاشی مفتخر است که با کم‌ترین تعداد مشتریان ناراضی به فعالیت خود ادامه می‌دهد. در همین راستا این مجموعه با تعیین دستورالعمل روش صحیح نصب و استفاده محصولات، محصولات خریداری شده توسط مشتریان را تا 5 سال گارانتی می‌کند.

2019-08-10T11:39:54+00:00